+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

BLAŽEK

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.

V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť - do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.

Nová kolekcia jar/leto 2017

Portugalsko, rozmanitá krajina plná farieb a južanského temperamentu, inšpirovalo návrhárky pánskeho módneho domu Blažek pri tvorbe novej kolekcie jar/leto 2017. Z kolekcie v tónoch oceánu srší sviežosť a uvoľnenosť. Do použitých materiálov vtislo Portugalsko svoj rukopis v podobe výrazných dezénov, potlačí, vzorov a iných typických symbolov pre túto časť Pyrenejského polostrova. Kolekcia vznikla pod vedením dizajnérskeho dua Jany Kuťkovej a Věry Jakubíčkovej, ktorým sa v nej podarilo prepojiť nadčasový dizajn spolu s najnovšími módnymi trendmi. Medzi popredných výrobcov látok použitých v novej kolekcii patria rešpektované mená módneho priemyslu ako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.

Telefón 032 64 21 002
E-mail trencin@blazek.sk
Web www.blazek.sk
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť