+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

BLAŽEK

Módny dom Blažek je významnou českou značkou pánskych odevov. Zameriava sa predovšetkým na vysokú kvalitu, precízne spracovanie a nadštandardné doplnkové služby. Dvakrát do roka uvádza na trh nové kolekcie, ktoré ponúka výhradne vo vlastnej sieti značkových predajní.

V ponuke značky Blažek je zastúpené oblečenie na každú príležitosť - do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem oblekov, košieľ, kravát, kabátov a plášťov nájdete v ponuke aj bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série obuvi a tašiek.

Módny dom Blažek predstavuje novú kolekciu jeseň/zima 2017.


Nová kolekcia jeseň/zima 2017 vznikla pod vedením šéfdizajnérky Jany Kuťkovej a dizajnérok Veroniky Bobčíkovej a Moniky Štaudovej. Každá z nich prenechala kolekcii svoj vlastný pohľad na pánsky štýl obliekania. Vznikli tak štyri línie odevov určené na najrôznejšie príležitosti. Kolekciu, ktorú definuje čistota tvarov, účelnosť, premyslený dizajn a kvalitné materiály, sme teraz spojili s legendárnym tuzemským bicyklom Favorit. Práve Favorit, ikonický bicykel s bohatou históriou a jasne danou filozofiou, presne definuje našu predstavu o modernom spôsobe mestského života a pohybu. Svojim poslaním v mnohom korešponduje s novou kolekciou Blažek.Telefón 032 64 21 002
E-mail trencin@blazek.sk
Web www.blazek.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť