+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 30% - Platí na druhý produkt. Zľava platí len na nezľavnené produkty a poskytuje sa na lacnejší produkt.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

CCC – NIGHT SHOPPING - Nenechajte si ujsť jedinečný nákupný zážitok v predajni CCC. V piatok 22. novembra od 17.00 si môže každý člen Klubu CCC zaobstarať novinky zo zimnej kolekcie so zľavou až 20%.Navyše prvých 100 zákazníkov dostane k nákupu atraktívny darček!MÔŽETE SA TEŠIŤ NA NIEKTORÝ Z DARČEKOV: Osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell Zaujímavý darček od AVONU Módny časopis Evita A samozrejme zľava 20%Neváhajte a registrujte sa na  https://cccnakupy.sk/

CCC – NIGHT SHOPPING

Akcia platí dňa: 22.11.2019

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť