+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 30% - Platí na druhý produkt. Zľava platí len na nezľavnené produkty a poskytuje sa na lacnejší produkt.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

CCC predstavuje novú kolekciu Youngsters - Ženy a tenisky – Keď  vieš kam kráčašCCC predstavuje novú  kolekciu Youngsters Len máloktorý módny kus  prešiel tak rozsiahlym vývojom ako tenisky, ktoré si za jedno storočie  vyšliapali cestu z prašných ulíc cez športové štadióny na módne móla. Sieť  predajní CCC, prináša unikátnu kolekciu Youngsters.Trendom je slobodaŽenská obuv už dávno nie je len o módnych trendoch, ale je aj spôsobom ako vyjadriť svoj názor a individuálne vnímanie sveta. Jemné šaty, krátke šortky alebo street style? Rozhodnutie, s čím budete kombinovať svoje tenisky, je len na vás. Nadchádzajúca jarná sezóna so sebou prináša nové a odvážne kombinácie a možnosť spájať šport a „klasicky“ ženskú módu. Právo obuť si čo chcešNápadité inovácie v oblasti dizajnu, žiarivé farby, mnohostranné využitie – tenisky sú v súčasnosti stelesnením slobodného života, sily a kreativity. Farebnosť podporuje aj návrat čistých línií.Takýmito prívlastkami sa vyznačuje aj nová kolekcia športovej obuvi Youngsters, ktorú nájdete v predajniach CCC. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých značiek ako Puma, Adidas, Reebok, Sketcher či mnohé iné. Kolekcia ponúka farebnú sviežosť a odpovedá na túžbu po spontánnosti.Inšpirujte sa novou kolekciou CCC v kamenných  predajniach alebo na stránke www.ccc.eu

CCC predstavuje novú  kolekciu Youngsters

Akcia platí od: 7.3.2019 do 30.6.2019

DeeZee – nová značka plná farieb v CCC - Sú hravé, pútavé, plné vzorov a farieb. O čom je reč? Predsa o topánkach a doplnkoch novej kolekcie značky DeeZee, ktorá dorazila aj do predajní CCC.Trendová obuv DeeZee už oslovila nejednu osobnosť z oblasti módy a chladnou nenechá ani vás. DeeZee, to je mladá a podmanivá móda plná nápaditých vzorov, strihov a elegancie na bežné i výnimočné dni.Navštívte predajňu CCC a privítajte teplé dni s trendy kúskami na nohách.Staňte sa trendsetterom a presvedčte sa, že spojenie DeeZee a CCC sú pre vás tou pravou voľbou!Inšpirujte sa na www.ccc.eu alebo v kamenných predajniach.

DeeZee – nová značka plná farieb v CCC

Akcia platí od: 6.5.2019 do 31.7.2019

Sezónny výpredaj, 2.produkt - 50% alebo 3.produkt za 1 cent! -

Sezónny výpredaj, 2.produkt - 50% alebo 3.produkt za 1 cent!

Akcia platí od: 24.6.2019 do 4.7.2019

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť