+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Erotic City

Erotic City - potešenie je na Vašej strane.

Presvedčte sa, že používanie erotických pomôcok v intímnom živote je úplne prirodzené a bežné. Erotické pomôcky nielen že spestrujú a spríjemňujú milostný život, ale pomáhajú aj v partnerských vzťahoch a pri riešení zdravotných ťažkostí. Neslúži len k fyzickému uspokojeniu, ale priaznivo ovplyvňujú intímnu párovú komunikáciu a dokážu navodiť lepšie prežitky.

V sieti predajní Erotic City nenájdete len erotické pomôcky, ale aj luxusné spodné pradlo, kozmetiku, masážne oleje, afrodiziaká, spoločenské hry či darčeky. Všetok tovar je vysoko kvalitný, špeciálne vyškolená výhradne dámska obsluha predajne je Vám pripravená pomôcť s výberom. Ak si neviete rady, odporučí Vám tie najvhodnejšie produkty.


Ak chcete byť ako prvý informovaný o akciách a novinkách v Erotic City, prihláste sa prosím k odberu nášho newsletteru tu. Predajne Erotic City slúžia aj ako miesta osobných odberov pre objednávky z e-shopu. Vyberať či rezervovať tovar na kamenných predajniach môžete na www.eroticcity.sk


"Príďte k nám a Váš milostný život dostane nový rozmer ..."

Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.

Telefón 0902 980 874
Web www.eroticcity.sk
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Diskrétne milostné hračky na dovolenke z Erotic City! - Už sa tešíte na dovolenku? A ste si istí, že ste si zabalili naozaj všetko? Či už idete v páre alebo singl, nezabudnite pred odchodom navštíviť Erotic City a užiť si potom vzrušujúcu a nezabudnuteľnú dovolenku.

Diskrétne milostné hračky na dovolenke z Erotic City!

Akcia platí od: 3.7.2017 do 31.8.2017

ZA NÁKUP ODMENA - EROTIC CITY VÁS ODMENÍ! - Príďte si pre darček k nákupu do Erotic City, radi Vás príjemne odmeníme. Vybrať si môžete z niekoľkých darčekov.Viac informácií na predajni.

ZA NÁKUP ODMENA - EROTIC CITY VÁS ODMENÍ!

Akcia platí od: 18.7.2017 do 30.9.2017

Ostatné prevádzky a služby

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť