+421 32 658 53 94

Kariéra

  • Kariéra

Predajňa Bijou Brigitte hľadá do svojho kolektívu sympatickú a komunikatívnu kolegyňu, na TPP. Tešíme sa na Vaše životopisy, ktoré nám môžete odovzdať priamo na pobočke.Predajňa Pupa Milano hľadá novú Shop Asistentku na TPP. CV prosím zasielajte na: marketingslovakia@pupa.it

Tešíme sa na nové tváre do nášho kolektívu!Predajňa Gaudi' hľadá do svojho tímu posily! Hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného PREDAVAČA/PREDAVAČKU na TPP. Anglický jazyk vítaný. Životopis s fotografiou zasielajte na: retaildanielam@studiotrend.net.

Ďalej hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného BRIGÁDNIKA/BRIGÁDNIČKU - podmienka študent. Životopisy s fotografiou zasielajte na: gauditrencin@gmail.com alebo odovzdajte priamo na predajni.

Viac informácií na predajni.

Tešíme sa na Vás!

Predajňa EXIsport príjme brigádnikov! Si študent VŠ prípadne SŠ, si športovým nadšencom, máš prehľad v športoch a športovom segmente, si komunikatívny a zodpovedný? Neváhaj nás kontaktovať alebo sa zastav priamo u nás na predajni so životopisom! Radi Ťa privítame v našom mladom, dynamickom a zábavnom kolektíve :)
Zaujímaš sa o módu? Hľadáš brigádu na leto? Brigáda v obchodoch HOUSE je presne pre Teba. Pošli svoj životopis na:jana.kozarova@lppsa.com, alebo sa opýtaj priamo v obchode.

 NEW YORKER hľadá posily do svojho tímu.

PRIDAJ SA K NÁM!

Hľadáme asistentov predaja (ž/m) pre našu filiálku v Trenčíne OC - Laugarício.

Baví Ťa práca so zákazníkmi, je Tvojou záľubou móda a máš chuť na nové výzvy, tak využi svoju šancu a uchádzaj sa o zamestnanie online cez náš pracovný portál na www.newyorker.de/jobs alebo nám pošli Tvoj životopis spolu so súhlasom spracovania osobných údajov mailom na: Kariera@NewYorker.de.


 

Súbory na stiahnutie

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť