+421 32 658 53 94

Kariéra

  • Kariéra

Pozícia - Asistent predaja pre spoločnosť CCC Shoes & bags

Úväzok a mzda

35h .- 656,25 €

20 h.-375 €

Náplň práce

profesionálna obsluha zákazníka v súlade so štandardmi spoločnosti,
 práca s tovarom, ktorý je každý deň dodávaný a aranžovaný na predajni,
 zvyšovanie predaja prostredníctvom starostlivosti o zákazníkov,
 znalosť štandardov pre vystavovanie tovaru a schopnosť tieto štandardy použiť,
 starostlivosť o image sietí CCC, budovanie pozitívnej atmosféry a tímovosť.

Zamestnanecké výhody, benefity

dobré platové ohodnotenie, po ukončení skúšobnej doby percentuálne odmeny za splnenie plánu,
 možnosť profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme,
 prácu v príjemnom kolektíve,
 zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
 stabilné prostredie úspešnej firmy,
 tímovú a zodpovednú prácu

Osobnostné predpoklady a zručnosti

skúsenosť s predajom a obsluhou zákazníkov,
 zodpovednosť a svedomitosť,
 dobré komunikačné schopnosti,
 optimistický prístup k životu,
 flexibilnosť,
 záujem o aktuálne módne trendy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné.

Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
 Kopčianska 10
 851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Turčaniková

miriam.turcanikova@ccc.eu

ADIDAS HĽADÁ NOVÚ POSILU

Prijmeme predavača/ čku na TPP s nástupom od 1.11.2018 a od 1.12.2018

Viac informacií na tel: 00420 739 321 059 nebo mail : ivana.svubova@hzh.cz

NEW YORKER hľadá asistenta/ku predaja na plný úväzok

Predajňa New Yorker hľadá pre filiálku v OC Laugaricio asistenta/ku predaja (ž/m) na plný úväzok. Možno si to práve TY!

Ak Ťa baví práca so zákazníkmi, móda je Tvojou záľubou a máš chuť na nové výzvy, neváhaj a využi svoju šancu a uchádzaj sa o zamestnanie! Svoj životopis nám zašli na: Kariera@NewYorker.de.

Platové podmienky: základná zložka mzdy 600€ brutto + osobné ohodnotenie až 100€ za mesiac.

Tešíme sa na Teba!

YVES ROCHER hľadá kozmetickú poradkyňu ako zástup za MD/RD

Do nášho tímu na prevádzke hľadáme pozitívnu a šikovnú kolegyňu či kolegu, milovníka kvalitnej francúzskej prírodnej kozmetiky Yves Rocher s nástupom ihneď.

Platové podmienky: 600 - 630 eur brutto + 130 eur variabilná zložka. Po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú.

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail vedúcej predajne v Trenčíne: sk0906@yrvpm.eu, prípadne sa osobne zastavte v našej predajni  za našou vedúcou Lenkou a dozviete sa viac.

Predajňa HOUSE hľadá asistentku predaja

Je móda Tvoj život? Baví Ťa práca s ľuďmi? Tak sa pridaj k nám! Do našej predajne v House hľadáme šikovného a zodpovedného človeka na pozíciu asistent predaja. Čaká na Teba práca s tovarom (o najnovších modeloch budeš vedieť medzi prvými), zodpovednosť za čistotu prevádzky (spáliš nejaké kalórie) a samozrejme kopa výhod (ako zamestnanec nakupuješ lacnejšie). Ak sme presne to, čo hľadáš, pošli svoje CV na e-mailovú adresu : sk_ho_6112021@shops.lppsa.com.

Brigádnik/čka v RESERVED

Máte radi módu a chcete pracovať v tejto oblasti? Pridajte sa do nášho tímu! Do našej predajne RESERVED hľadáme šikovných brigádnikov.

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
■ Práca s tovarom (vybaľovanie, štítkovanie, alarmovanie)
■ Zodpovednosť za čistotu prevádzky

PRACOVNÝ ČAS:
■ Ranné a doobedňajšie hodiny a víkendy
■ Možnosť dohody

POŽIADAVKY:
■ Zodpovednosť
■ Flexibilita
■ Skúsenosť s prácou v obchode výhodou

PONÚKAME:
■ 3,20 € / hodina
■ Stabilnú brigádu v medzinárodnej spoločnosti
■Zamestnanecké zľavy na nákup v našich predajniach a benefity

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: sk_re_1217@shops.lppsa.com alebo sa informujte
priamo na predajni (kontaktná osoba Michaela Dohnanová, 0908 757 530).

Pripoj sa do tímu H&M

Práca v obchode môže byť niekedy príliš seriózna a nudná. Niekde je možno aj monotónna či nadmieru uniformná. Pripojte sa k tímu H&M a my vás presvedčíme, že nič z toho nie je pravda a prácu v obchode si dokážete užiť plnými dúškami, dokonca aj s množstvom benefitov!

Sloboda, otvorenosť a správna atmosféra sú pre nás alfou a omegou. O našich zamestnancov sa stále staráme a chceme, aby sa u nás cítili dobre. Ako náš zamestnanec nakupujete vo všetkých našich obchodoch lacnejšie a vždy dbáme o to, aby boli naši zamestnanci dostatočne ohodnotení a vyškolení. Chceme, aby vás práca u nás bavila
a robili ste ju s radosťou. Buďte sami sebou, pracujte v H&M! Prečítajte si viac a pripojte sa k nám na: http://career.hm.com/content/hmcareer/sk_sk.html

Predajňa Gaudi' hľadá do svojho tímu posily!

Hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného PREDAVAČA/PREDAVAČKU na TPP. Anglický jazyk je vítaný. Životopis s fotografiou zasielajte na: retaildanielam@studiotrend.net.

Ďalej hľadáme sympatického, komunikatívneho a zodpovedného BRIGÁDNIKA/BRIGÁDNIČKU - podmienka študent. Životopisy s fotografiou zasielajte na: gauditrencin@gmail.com alebo odovzdajte priamo na predajni.

Viac informácií na predajni.

Tešíme sa na Vás!

Predajňa EXIsport príjme brigádnikov!

Si študent VŠ prípadne SŠ, si športovým nadšencom, máš prehľad v športoch a športovom segmente, si komunikatívny a zodpovedný?

Neváhaj nás kontaktovať alebo sa zastav priamo u nás na predajni so životopisom! Radi Ťa privítame v našom mladom, dynamickom a zábavnom kolektíve :)