+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO A LEE COOPER

KVL by Kenvelo je medzinárodná značka s najrýchlejším rozšírením všetkých športových značiek vo východnej Európe. Jej história sa začala v roku 1989 v Prahe.

KVL by Kenvelo boli na začiatku džínsy, ale ako značka rástla, zahŕňala viac športového oblečenia, ako sú tričká, košele a svetre, ale aj doplnky.

Stratégia značky je neustále sa meniť, a preto sa v obchodoch KVL by Kenvelo takmer každý deň objavuje nový tovar.


Lee Cooper

Od roku 1908 je Lee Cooper "ľudovou značkou" vo svete módy a najmä vo svete autentického denimu. Britská spoločnosť bola založená v East End of London od Morrisa Coopera a dokázala byť globálnym priekopníkom neformálneho oblečenia, perfektným pre každodenné aktivity a priekopníkom klasického, autentického denimu, ktorý sa identifikuje s Lee Cooperom už viac ako 100 rokov.

Kvôli tejto vášni pre denim a túžbe stať sa lojálnou kvalitou je Lee Cooper svetovým menom a má 40 predajných partnerov vo viac ako 100 krajinách. Spoločnosť Lee Cooper má taktiež viac ako 4000 obchodov, z ktorých viac ako 500 je značkových obchodov a ich úspech sa stáva čoraz väčším.

Kolekcia Lee Cooper je dokonale vhodná pre dnešok a vždy myslí na prvky, ktoré si vybudovali svoju identitu a ponúkajú oblečenie, ktoré dokonale všetko kombinuje.

Zachytením londýnskej rozmanitosti vo svojej kolekcii Lee Cooper oslavuje rozmanitosť a jedinečnosť. Kolekcia sa zameriava na tých, ktorí sa rozhodnú nosiť tovar tejto značky, aby vyjadrili svoju osobnosť, cítili sa dobre a odvážili sa byť iní ako ostatní ľudia okolo.


Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

NOVÁ JESENNÁ KOLEKCIA KENVELO - URBAN ESCAPE - URBAN ESCAPE - jeseň / zima 2017/2018  Budík – pospať si – „ešte5 minút“Dopravný ruch – zvuk klaksóna – „uzávierka je dnes!“Nie, toto nie je scéna z filmu, je to každodenný chaos, ktorému všetci čelíme.Preto pre sezónu jeseň zima 2017/2018 prichádza KVL s výzvou vo forme URBAN ESCAPE. Príjemnejšie prežitie našich každodenných udalostí. Začnite svoj deň pozitívnym postojom a dokončite svoju správu v oblečení, ktoré sa rozhodnete nosiť.Oblečenie s príbehom, v ktorom vytvárate spomienky.Vaše obľúbené džínsy, nová košeľa, ľahký svetrík a cool bunda, pretože „môže byť večer chladno, keď sa chystám stretnúť s priateľmi“.Nová sukňa a blúzka, ktorá robí vaše oči krajšími, „na schôdzku v kine s pekným chlapcom z večierka“.DÁMSKA KOLEKCIAPrvú časť kolekcie tvorí prechod od leta k jeseni a počíta s pohodlným oblečením, ktoré dovoľuje ženám byť tak trendy a dostatočne voľné, aby si podmanili každodennú rutinu. URBAN ESCAPE s blúzkami v čistých líniách, mäkké materiály a farby, zmes denimu a eko-kože, oblečenie, ktoré spĺňa rôzne smery štýlu: punk, škola, škandinávsky minimalizmus.Kockované košele sa stali kľúčovými prvkami a podľa štylistov KVL by KENVELO sa nosia s eko-koženými sukňami, plisovanými sukňami - všetko pre vzhľad punku - alebo s indigovo zafarbenými džínsami pre outfit do školy. Zaujímavé v tejto sezóne sú prestrihy v oblečení určenom pre ženy. Skutočné prestrihy, pretože módni návrhári KVL by KENVELO vytvorili pre extra neformálnu modernu okolo ramien otvory, transformujúce základné prvky na zmyselné.Základnými prvkami kolekcie sú bundy, blejzre a bombery - vďaka svojej funkčnosti, ale tiež kvôli svojej všestrannosti. Blejzre rôznych textúr a pasujúceho strihu  určené pre ženy, ktoré dávajú prednosť rôznym štýlom - od neformálnych, po elegantne ležérne až elegantné.Textilné bundy a eko-kožené bundy určené pre dynamické ženy, ktoré vedia, čo chcú. Všetko pre úspešný URBAN ESCAPE:Bohatý segment tejto kolekcie tvoria šaty - oblečenie, ktoré vďaka svojej kvalite a komfortu lichotí siluete žien. PÁNSKA KOLEKCIAV tejto sezóne prináša KVL mnoho dokonalých kusov pre búrlivý mestský život, keď je veľmi dôležité udržať si určitý moderný a neformálny štýl.Veľká časť kolekcie teda zahŕňa bundy, elegantne ležérne nohavice z voľných materiálov, jednofarebné košele s jednoduchou textúrou. Čo Vás príjemne prekvapí, je kvalita materiálov, na ktorú sa značka zameriava.V pulzujúcej oblasti URBAN ESCAPE je využívaná neformálna línia a nutnými sa stávajú funkčné prvky kolekcie: vesty, bombery výrazných farieb, bavlnené mikiny a blúzy.Každodenné aktivity majú dokonalého komplica, či už idete do kancelárie, do školy alebo idete na víkend. Pohodlné nohavice, džínsy klasického strihu a rôznych odtieňov modrej farby, tričká s potlačou a ľahké blúzy – všetko je jednoduché kombinovať, aby sa váš život stal každé ráno trochu jednoduchším.

NOVÁ JESENNÁ KOLEKCIA KENVELO - URBAN ESCAPE

Akcia platí od: 16.8.2017 do 31.10.2017

SEZÓNNE ZĽAVY V LEE COOPER - Príďte využiť sezónne zľavy v predajni Lee Cooper! 

SEZÓNNE ZĽAVY V LEE COOPER

Akcia platí od: 13.10.2017 do 15.11.2017

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť