+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO, LEE COOPER, TIMEOUT

KVL by KENVELO: jar leto 2019

Hovorí sa, že leto je stav mysle a my úplne súhlasíme. Pre tých, ktorí snívajú nonstop o vlnách, o piesku, tancujú do západu slnka a pokračujú až do východu slnka. Kolekcia KVL od KENVELO jar leto 2019 je výzvou k akcii pre Vás - leto je blízko, musí Vás pripraviť.

 D Á M S KA K O L E K C I A 

Kolekcia jar leto 2019 KVL od KENVELO je zložená z ľahkých odevov, ktoré umožňujú žene cítiť sa štýlovo a pohodlne so špecifickým nádychom dovolenky.

Prechod z hrubých na tenké kúsky sa vykonáva cez svetlé bundy, vo viacerých farbách, vesty, tenké svetre, všetko ako pocta jari.

Tenké džínsy a džínsové košele tiež hrajú svoju rolu, predpoveď oblečenia na festival. Dni sú dlhšie a elegantné ležérne oblečenie musí byť vhodné do kancelárie / školy, ale aj pre večerné výlety. Máme bielu / námornícku pruhovanú blúzku, vesty pre francúzske elegantné oblečenie v kombinácii s dokonalými džínsami v čisto ľahkom parížskom štýle.

Sukne majú tiež zaslúžené miesto, prichádzajú v rôznych štýloch: od športových - v komplete sukňa a blúzka - až po šikovnú príležitostnú, pre tých, ktorí si dvakrát rozmyslia, či si vyberú tenisky namiesto opätkov.

Téma dovolenky je ilustrovaná prevažne morskými farbami: veľa bielej,modrej farby v rôznych odtieňoch, červené akcenty. Kľúčové kusy sa vyznačujú ľahkosťou: flu-flu košele, džínsové šaty, super pohodlné nohavice.

Ako vždy, príznačný motív kolekcie je reprezentovaný džínsovou líniou, viacerými modrými tónmi pripomínajúcimi more a ľahkosťou tkaniny a strihu, ktorá ponúka slobodu.

 P Á N S KA K O L E K C I A 

 Keď hovoríme o surferoch, vidíme mužov v šortkách, bez rukávov behajúcich do vody. Pocit slobody, ľahkosť pohybu , ktorú môžete cítiť. KVL od KENVELO Vám navrhuje a vyzýva Vás, aby ste si túto ľahkosť udržiavali počas celého roka.

Džínsy v dokonalom strihu,ktoré sedia na tele i na dynamický životný štýl, polokošele, košele s dlhým rukávom s nenápadnou potlačou navrhnutou tak, aby ste klasické kancelárske oblečenie nosili na von.

Tenké bundy hviezdia v prvej časti sezóny. Zkompletizujú oblečenie zložené z nohavíc+ košele a dodajú im plus postoj. Naša rada: nosiť vyhrnuté rukávy a byť pripravený na akciu. 

Je to viacštýlové!

Elegantné ležérne nohavice sú tiež MUST HAVE. Správna možnosť na dni, kedy sú Vaše obľúbené džínsy nevhodné. Ak ich trochu vyhrniete a zladíte s dobrým párom tenisiek, budú hlavnou zložkou úspešného oblečenia. 

 

Lee Cooper jar leto 2019

 Tak ako tetovania predstavujú symboly kmeňa, ktorého sme súčasťou, rovnako si vyberáme aj oblečenie a zaraďujeme ho do nášho života,nech hovorí za nás. Ešte viac ako by sme si predstavovali. 

A dnes, v čase, keď sme skôr občanmi sveta, prichádza LeeCooper s vyhlásením #LondonEverywhere/#LondýnVšade a to sa nevzťahuje na expanziu značky, ale prirodzene na Vaše cesty, na ktorých máte na sebe Vaše obľúbené oblečenie a nechávate ho hovoriť za Vás v ešte neznámych jazykoch.

Počnúc rokom 1908, keď značka East London vyrábala džínsové kusy, oblečenie pre britských pracovníkov, je Lee Cooper symbolický pre svoju autentickú džínsovinu.

Kolekcia Jar Leto 2019 nesie podpis tohto odkazu s vyhláseniami o pôvodných džínsoch Lee Cooper, dokonalo vyvinuté džínsy pre všetky potreby a siluety. 

 DÁMSKA KOLEKCIA 

 Denim je univerzálny jazyk a červený štítok je už#everywhere/#všade

 #LondonIsInOurJeans/#LondýnJeVNašichDžínsoch aj v tejtosezóne, keď náš sortiment denimu sa značne rozširuje. Na jednej strane máme nasebe už klasické džínsy Lee Cooper v rôznych odtieňoch a strihoch (od straight,skinny a boyfriend) až po tenké džínsové šaty, s nenápadnou výšivkou pre väčší šmrnc.

 Nezastavujme sa však! Lee Cooper kolekcia Jar Leto 2019získala nové, naozaj veľkolepé džínsové prvky: sukne so sponami pre vyjadrenieoutfitu a dobre tvarované sarafany, ktoré sa nosia vo všestrannom oblečení - stričkom značky Lee Cooper s logom značky, košeľu alebo rolák s logom značky.Džínsové overaly Vám prinesú extra štylistickú výzvu. Instastory!

 Prechod z jari do leta sa vykonáva zmenou textúr, odhrubých po tenké a od uni materiálov až po kvetinové potlače. Tá sa nachádza naľahkých šatách, elegantných blúzkach, ale aj na plavkách.

 #Everywhere/#Všade sa prekladá „všade“ - s Vamikedykoľvek počas dňa - so spodným prádlom Lee Cooper (podprsenky, tielka,nohavičky) a tiež plavky, prvky, ktoré v tejto sezóne získali nový vzhľad.

 PÁNSKA KOLEKCIA

 Minimalizmus je žiadaný v pánskom šatníku. Obzvlášť ním!Pokiaľ existuje túžba mať menej oblečenia, tým lepšie a opatrnejšie sa musia vyberať. Lee Cooper prináša: perfektný pár alebo pár džínsov (jeden strihstraight a jeden bootcut), značkové tričká pre extra postoj, košele, ktoré lichotia siluete a dopĺňajú oblečenie.

 Pre prázdninové dni pridajte polo tričká a módne tričká (s pruhovanou potlačou alebo diskrétnou potlačou), všetko skombinované s  Vašimi obľúbenými džínsami.

Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť