+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KENVELO, LEE COOPER, TIMEOUT

KVL by KENVELO: URBAN JOMO – Autumn-Winter 2019/2020

Potom, čo sme všetci prežili FOMO - Fear of Missing Out /Strach zo zmiznutia/      - prichádza nová filozofia, ktorá nás vezme z tohto sveta.

JOMO - Joy of Missing Out /Radosť zo zmiznutia/ - to znamená, že je potrebné venovať väčšiu pozornosť, byť prítomný pri tom, čo robíte, nechať telefón bokom a len žiť.

Vaše dni budú plnšie, efektívnejšie, Vaše chvíle budú chutnejšie.

Vaše oblečenie vybrané s ľahkosťou zo šatníka, bude tiež hovoriť o Vás 

a poskytne oddelený postoj, plný charizmy.

D Á M S K A  K O L E K C I A  

Prvá časť kolekcie, ktorá sa nachádza v predajniach KVL, uľahčuje prechod na jeseň a spolieha sa na ľahké oblečenie, ktoré sa počas tohto prechodného obdobia ľahko integruje. Šaty kombinované s tenkými sakami, džínsami a štýlovými nohavicami      v moderných líniách, ktoré sa nosia s ľahkými svetrami a elegantnými ležérnymi košeľami.

Zážitky JOMO sa skladajú z bohémskych okamihov plných ženskosti tým, že sa nosia šaty s kvetinovými vzormi, džínsové sukne kužeľového strihu po celý deň, v ľahkých mestkých outfitoch.

URBAN JOMO s kvalitnými materiálmi, oslavujúcimi tradíciu KVL by KENVELO, siaha rôznymi štylistickými smermi: neformálny, vkusný športový, vhodný pre univerzitné, školské alebo kancelárske dni.

Ľahké bundy z jesennej kolekcie sú kľúčové a vyžadujú si nosenie buď s jednoduchými blúzkami alebo košeľami.

V spodných dieloch sú možnosti neobmedzené v závislosti od účelu Vašich dní: rovné sukne, textilné, pruhované, pre úspešné obchodné elegantné oblečenie. Odložte  priliehavé džínsy alebo rovné nohavice pre viac neformálne dni.

Farebná paleta sa točí okolo studených odtieňov jesene - od šedej, modrej, červenej, všetko zladené kvetinovými potlačmi, pruhmi alebo srdiečkami.

Džínsové nohavice - rovnako ako každú sezónu – sú dôležitou súčasťou kolekcie KVL by KENVELO. S rôznymi strihmi (straight, skinny, boyfriend) a s rôznymi odtieňmi, sú džínsy KVL symbolickou súčasťou nášho oblečenia a sú svedkami momentov JOMO.

P Á N S K A  K O L E K C I A 

Ak sa Váš pánsky štýl v posledných rokoch nezmenil a Vy to neurobíte, nie je problém. KVL by KENVELO zostáva v súlade s jeho klasickým štýlom, na ktorý ste zvyknutí. Okrem toho môže byť URBAN JOMO meradlom skutočnosti, že sa nestaráte     o módne trendy. Aktualizácia opotrebovaných častí musí byť vykonaná najmenej niekoľko sezón.

Pre milovníkov košieľ máme kusy v rovných strihoch, s diskrétnou potlačou, ktoré sa perfektne nosia s ľahkými svetrami.

Ak polokošele patria medzi Vaše obľúbené, máme nové modely v rôznych farebných kombináciach.

V tejto novej sezóne prináša KVL sériu kusov ideálnych pre každodenný život. Mestské dobrodružstvo je pokryté ľahkosťou príležitostných a elegantných ležérnych kusov.

Veľkú časť zbierky tvoria bundy, elegantné nohavice z ľahkých materiálov, košele   s jednoduchými textúrami a jednoduché farby, ktoré perfektne ladia s tričkami      s potlačou. Základnými prvkami kolekcie sa stávajú funkčné kusy ako: eko-kožené bundy, kožené bundy, mikiny a košele v rôznych farbách.

Džinsová línia tiež pokrýva Vaše džínsové potreby. Stredný pás, vysoký alebo naopak nízky. Rôzne odtiene modrej pre väčšie uľahčenie kombinovania farieb celého outfitu.

Lee Cooper jeseň/zima 2019/2020: #WEARLONDON

 „Vrátim sa k tebe znovu a znovu, veľké modré more,“ sa nám hodí aj v tejto novej sezóne, pretože keď leto končí a ľahké letné oblečenie odchádza, vraciame sa k oblečeniu DENIM BLUE.

A ak hovoríme o DENIM BLUE, červenej etikete LEE COOPER, autentická džínsovina je symbolom každého milovníka džínsov.

Nová sezóna prináša ikonické kúsky z východného Londýna, kde dizajnéri Lee Cooper čerpajú inšpiráciu z džínsovej módy a hrajú sa s novými tvarmi, strihmi a detailmi, ktoré vás prekvapia.

Navyše, s každou kolekciou sú kúsky Lee Cooper stále potrebnejšie v šatníku - od džínsových búnd, cez Vaše nové obľúbené džínsy a kockované košele, všetko na nosenie v punkových rockových odevoch.

Postavte sa a vyjadrite sa prostredníctvom oblečenia Lee Cooper, ktoré nosíte, produktov, ktoré hrdo nesú logo Lee Cooper, jednej z najcool britských značiek: #WEARLONDON.

D Á M S K A    K O L E K C I A

Aj v tomto roku sme na prvé miesto dali džínsovinu a na tejto látke, ktorá sa stáva nadčasovou, staviame našu kolekciu oblečenia. Od džínsových nohavíc v rôznych strihoch - každý ideálny pre ženskú siluetu - po košele, sukne a bundy, Lee Cooper prináša perfektné oblečenie pre túto novú sezónu. 

Ženské línie sa ponechávajú a zachytávajú v zárezoch, ktoré zahŕňajú ženské siluety. Košele sú tenké - či už je to džínsová alebo károvaná bavlna, džínsové bundy sú tiež určené pre ženské krivky, určené na zdôraznenie postavy presýpacích hodín a spôsobujú efekt predĺženia siluety. Rifľové šaty, ktoré prichádzajú v rôznych prevedeniach a strihoch, nesú výrazné prvky a prekvapivé detaily, vďaka ktorým bude tento kus „nielen ďalším džínsovým oblečením“.

Dominantným štýlom je britský preppy štýl - s károvanými potlačmi, kombinovanými            s džínsami, sakami so znakmi vysokej školy, tenkými džínsovými košeľami, všetko doplnené jesennými kusmi IT: jemnými flísovými bundami a bombérovými bundami, ktoré sú ideálne pre bežné športové outfity.

P Á N S K A   K O  L E K C I A

Pánske jesenná kolekcia 2019 je tiež v súlade s britským štýlom inšpirovaným vysokou školou. Od štýlových kúskov studenej farby podľa jesene, ide všetko v smere, ktorý vyjadruje dynamický postoj zameraný na presné ciele.

Nájdeme tu bundy a prešívané vesty, tričká v rôznych farbách s logom Lee Cooper, silný motív vo svete módy, ekologické kožené bundy pre tých, ktorí milujú životné prostredie.

Štylisticky, v závislosti na štýle každého, nechýba kompletné džínsové alebo športové oblečenie, ani svetre.

Ak ste fanúšikom ľahkého štýlu, v tejto novej kolekcii sa Vám budú páčiť nohavice a svetre z pletenej látky s charakteristickými detailmi Lee Cooper. Doplňte vestu a tenisky na kompletný outfit.

Pre milovníkov pravého denimu, Lee Cooper priniesol kompletné oblečenie: bundy, košele, džínsy v správnom strihu, dokonca aj vaky a batohy crossbody.

S farebnou paletou podobnou dámskej kolekcii, s odtieňmi tmavomodrej, hnedej, čerešňovej, červenej, modrej a šedej, kolekcia Lee Cooper jeseň-zima 2019/2020 pre mužov vyžaruje čisto mužskú silu a postoj.

#WEARLONDON rozpráva príbeh o Vás a Vašich obľúbených džínsoch. Kvalitné džínsy      s nápismi a červeným štítkom Lee Cooper, ktorý symbolizuje autentický britský denim, pôvodný východný Londýn, s tradíciou z roku 1908.

Telefón 0915 810 984
E-mail f1258k1@knvl.eu
Web www.kvldenim.sk; www.leecooper.sk
Facebook Prejsť na stránku
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť