+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Manufaktura

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou a doplnkami pre jedinečné domáce kúpele. Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu. Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu. Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu. 

Web www.manufaktura.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

NOVÁ ODLIČOVACIA STAROSTLIVOSŤ OD MANUFAKTURY - Základom správnej starostlivosti o pleť je jej pravidelné a kvalitné čistenie, ktoré zbaví pleť nečistôt a ideálne ju pripravia pre prijímanie účinných látok z hydratačných a regeneračných pleťových prípravkov. Doprajte preto svojej pleti extra jemnú a šetrnú starostlivosť s kozmetikou Sedmokráska od českej značky Manufaktura pre dokonalé odlíčenie, založenú na vysokom obsahu prírodných ingrediencií bez alergénnych parfumov, parabénov, alkoholu a ropných produktov.

NOVÁ ODLIČOVACIA STAROSTLIVOSŤ OD MANUFAKTURY

Akcia platí od: 14.5.2018 do 30.6.2018

Poďakujte pani učiteľke krásnym darčekom z Manufaktury! - Poďakujte pani  učiteľke krásnym darčekom z Manufaktury!Blíži sa dlho očakávaný koniec školského roka. Nezabudnite potešiť pani učiteľku alebo pána učiteľa a doprajte im zaslúžený relax s produktmi značky Manufaktura. Pani učiteľku odmeňte za trpezlivosť treba kozmetikou z letnej limitovanej edície Fialka, nežné edície Sedmokráska alebo produktmi pre regeneračnú starostlivosť s ruží a termálnou soľou. Pridať môžete sviečku alebo osviežujúci sirup pre domáce limonády. Pána učiteľa zaiste poteší produkty z Pánskej edície. V predajni Manufaktura Vám radi pomôžeme s výberom darčeka, produkty darčekovo zabalíme a doplníme krásnu visačkou s nápisom "Ďakujem pani učiteľka" alebo "Ďakujem pán učiteľ" úplne zadarmo ...

Poďakujte pani  učiteľke krásnym darčekom z Manufaktury!

Akcia platí od: 11.6.2018 do 30.6.2018

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť