+421 32 658 53 94

PROGRAM NA FEBRUÁR

Tiež vo vzduchu cítite lásku? To preto, že je február! Poďte sa s nami pozrieť na valentínsky mesiac zamilovaných!

V januári sme v našom centre uviedli unikátnu výstavu Mikrokozmos, kde si môžete pozrieť niekoľkonásobne zväčšené exponáty mikroorganizmov. Uvidíte tu pomalku, švehlu, voš, či kliešťa a keď nám pošlete fotku tvora, ktorý sa vám z nich páči najviac, ste v hre o pekné ceny! Naša výstava dokonca zaujala aj TV Markíza, ktorá tu natočila reportáž do hlavných správ! Vychutnať si toto neobyčajné podujatie si môžete až do 12. februára 2018.

Prejavte vo februári lásku a city nielen vašim polovičkám, ale prejavte spolupatričnosť aj ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú a príďte v stredu 7. februára darovať do OC Laugaricio krv. Postarajú sa o vás odborní pracovníci a lekári z Národnej transfúznej služby v Trenčíne. Čakáme vás od 9:00 do 12:00 na 1. poschodí.

Ocitli ste sa niekedy v situácii, kedy bolo potrebné volať číslo 112? Vedeli by ste v rozhodujúcej chvíli podať prvú pomoc alebo správne zareagovať? Príďte k nám v piatok 9. februára na podujatie Európsky deň tiesňového čísla 112, kedy sa dozviete viac o práci záchranárov a budete mať možnosť pozrieť si aj ukážky prvej pomoci.

Chceli by ste si oživiť byt? Dodať mu dušu? Príďte si od 15.-17. februára pozrieť výstavu obrazov, kde bude možné obrazy aj reálne kúpiť. Čo tak urobiť radosť sebe alebo známym?

Ani vo februári sme nezabudli na deti a obľúbené divadielka. V tomto mesiaci uvidia predstavenia Danka a Janka, Uštrikovaná rozprávka a Rytier Bajaja.

Aktívny oddych je skvelým odreagovaním po práci. Príďte si každý utorok o 17:30 vyrobiť svoje vlastné originálne dielo na tvorivé ateliéry pre dospelých, kde sa na vás teší naša šikovná lektorka tvorivých workshopov, Mirka.

Umelecky prejaviť sa budú môcť aj deti, kedy sa na ne v sobotu 24. februára od 15:00 do 18:00 tešíme na tvorivých dielničkách.

Chceli by ste, aby sa vaše deti učili angličtinu hravo a s chuťou? Priveďte ich k nám do detského kútika na 1. poschodí každý utorok a štvrtok o 17:00.

Prajeme vám krásny február!


PROGRAM NA FEBRUÁR
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť