+421 32 658 53 94

PROGRAM NA JÚN

Od 29.05. do 15.06. sme si pre Vás pripravili  výstavu prác priestorových objektov o mestách a štátoch, žiakov ZŠ Dlhé Hony.

S deťmi sme u nás oslavovali v sobotu 3. júna, kedy sa zabavili pri skvelom sprievodnom programe, vdýchli život vymaľovánkam a vyfarbili diely rekordného SmartLight LEPORELA. Po tejto aktívnej a tvorivej činnosti si oddýchli pri divadielku vo vestibule.

Netradičnou súťažou v ovládaní vysokozdvižných vozíkov - Linde Cup, sme potešili 10.06., kedy sme mali zároveň vo vestibule aj divadielko pre najmenších.

Od piatku 16.06. do nedele 18.06. ste si mohli prezrieť a tiež aj zakúpiť, obrazy od neznámych umelcov z OZ Obraz pre nádej, kde bola časť výťažku venovaná na dobročinné aktivity.

Sobotné popoludnie 17.06. sa nieslo v duchu kultúry pre deti – divadielka Mravoučné príbehy tetky Betky.

V sobotu 24. júna sme oficiálne odštartovali leto na akcií Welcome Summer Cyklo Party s fantastickým programom! Súťažné disciplíny na bicykli, nafukovacie atrakcie, občerstvenie pre všetkých, spoločný výjazd s Vrchárskou korunou Trenčianska na hrad Beckov, súťažná cesta či tanečné vystúpenia.

Okrem toho sme samozrejme organizovali aj naše stále podujatia - Tvorivé ateliéry pre dospelých a Angličtinu pre najmenších.PROGRAM NA JÚN
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť