+421 32 658 53 94

PROGRAM NA MAREC

Pred nami je mesiac marec a my sa snáď už prehupneme do tej teplejšej a slnečnejšej časti roka. Z výkladov našich predajní už žiaria svieže kolekcie a onedlho nás čakajú aj sviatky Veľkej noci. Poďte sa spolu s nami pozrieť, na čo sa u nás v marci môžete tešiť!

Od 7.-11. marca si môžete prísť pozrieť predstavenie Cirkusu METROPOL, kde uvidíte artistov a rôzne cudzokrajné zvieratá.

Ste skalnými fanúšikmi nášho hokejového družstva Dukla Trenčín? Príďte na autogramiádu do OC Laugaricio, stretnite vášho obľúbeného hráča a získajte podpis alebo fotku! Okrem toho si budete môcť zasúťažiť o atraktívne ceny ako napríklad originál dres Dukly, permanentky na play-off, konzolu Xbox, či mnohé ďalšie. Súčasťou programu bude aj vyhodnotenie charitatívnej dražby hokejok hráčov. Hudobným hosťom večera bude speváčka Kristína. Tešíme sa na vás v stredu 7. marca o 17:00.

Oblievačka, šibačka, sladké čokoládové vajíčka – Veľká noc prichádza! Príďte v sobotu 24. marca od 15:00 do 18:00 medzi nás na Veľkonočné tvorivé dielničky! Pre všetky deti máme pripravené rôzne aktivity ako maľovanie obrovského veľkonočného vajíčka, zdobenie medovníčkov, maľovanie a zdobenie kraslíc voskovou technikou, maľovanie a tvorenie žltého kuriatka alebo jarnú mini dekoráciu.  O 16:00 vystúpi tanečná skupina Korzo a dospelí kreatívci si budú môcť v otvorenom tvorivom ateliéri vyrobiť veľkonočný aranžmán.

Aj v marci sa deti môžu tešiť na divadelné soboty, kedy si pozrú predstavenia Kocúr v čižmách, O pyšnej Dorotke a Čertovskú rozprávku. Príde aj skvelý kúzelník Melies so svojou magickou show!

Chcete, aby sa vaše deti hravo naučili angličtinu? Priveďte ich každý utorok a štvrtok do detského kútika na 1. poschodí, kde sa im od 17:00 budú venovať lektorky z jazykovej školy Language & Partner.

Určite nám dáte za pravdu, že nie je nič lepšie, ako aktívny relax po práci. Každý utorok o 17:30 vás preto čakáme na tvorivých ateliéroch pre dospelých, kde si s našou lektorkou Mirkou vyrobíte originálne sezónne diela, ktorými sa budete môcť pochváliť každej návšteve.

Vitaj marec!  

PROGRAM NA MAREC
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť