+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Salem - domáce syry

Predaj domácich syrov, syrových a mliečnych výrobkov zo Slovenska.

Predaj domácich syrov, syrových a mliečnych výrobkov zo Slovenska

Spoločnosť Sálem s.r.o. je najväčším predajcom tradičných domácich syrov, syrových a mliečnych výrobkov zo Slovenska. Založená bola v roku 2012, avšak prvá predajňa pod označením Sálem bola otvorená už v roku 2009 na strednom Slovensku v meste Vrútky.

Prvotná túžba otvoriť si malý obchodík niekde v meste vyrástla do vízie stať sa najväčším predajcom syrov zo Slovenska a doniesť kvalitné slovenské tradičné syry do všetkých väčších miest v krajine.
Po nazbieraní potrebných skúseností a nadviazaní lojálnych vzťahov s dodávateľmi počas prevádzkovania obchodu vo Vrútkach prišla odvaha ísť ďalej. V júni 2012 bol otvorený prvý obchod v hypermarkete Tesco v Ružomberku, ktorý naštartoval šnúru otvárania značkových predajní Sálem na celom Slovensku.

V súčasnosti firma prevádzkuje 20 značkových predajní na Slovensku, Sálem s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou, ktorej víziou je priniesť kvalitné slovenské syrové a mliečne výrobky takmer do všetkých miest na Slovensku a do mnohých miest v celej Európe, do bezprostrednej blízkosti spotrebiteľov a tým skvalitniť ponuku potravín na slovenskom a celoeurópskom trhu.


Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť

Reštaurácie

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť