+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

TIMEOUT

Timeout je medzinárodná značka životného štýlu. Cieľom Timeout je vytvoriť cenovo dostupný životný štýl, ktorý stelesňuje jedinečnú cestu voľného ducha v Kalifornii pre lojálnu a rastúcu spotrebiteľskú základňu.

Značka TIMEOUT bola založená v Kalifornii v roku 1973 skupinou mladých dizajnérov, ktorí boli odhodlaní spustiť značku, ktorá by zachytila pozitívny životný štýl Kalifornie.

Od samého začiatku sme sa snažili o jednoduchý cieľ: vytvoriť priateľskú a cenovo dostupnú značku, ktorá stelesňuje jedinečný voľný duch a pozitívny spôsob života v Kalifornii a pripomína nám, aby sme žili čo najdlhšie.

Sezónne kolekcie Timeout ponúkajú širokú škálu mužského a ženského oblečenia a doplnkov .

Timeout chápe, že trhy nie sú rovnaké, ale integrálnou súčasťou DNA Timeout je poskytovať vysokokvalitné produkty za dostupné ceny pre všetkých.

Vyrábame oblečenie pre ľudí, ktorí vyžadujú krátkodobé bežné nosenie a očakávajú najvyššiu kvalitu a prispôsobenie, ktoré ich najlepšie dopĺňa.

Telefón 0948 956 936
E-mail 715trencin@gut.cz
Web www.time-out.to
Poschodie 1. podlazie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Kolekcia TIMEOUT jeseň/zima 2017/18 - Zimná kolekcia sa viditeľne stále drží svojich základných koreňov a hodnôt. Priaznivci americkej trikolóry nebudú rozhodne sklamaní. Klasický, tzv. „preppy“ štýl, má aj v zimnej kolekcií významné zastúpenie. Nájdeme v nej pánske aj dámske košele s typickými detailami, vesty, saká, ľahké aj ťažké bundy, to všetko v tmavomodrom základe, doplnenom bielou a červenou. Objavuje sa tu aj námornícka tematika, ako v grafických detailoch, tak aj vo farbách a strihoch modelov. Tí, ktorí si nepotrpia na námornícku modrú ani trendovú khaki, sa môžu v zimnej kolekcií TIMEOUT obrátiť na kombináciu šedej a čiernej. Pokiaľ ide o zastúpenie jednotlivých produktov, nájdeme tu tradičné TIMEOUT mikiny a tepláky na voľný čas aj mestské svetríky, saká, bundy, parky a kabáty. Tričká, mikiny, ľahké svetre a nohavice používajú prevažne 100% bavlnu. V ťažšej konfekcií nájdeme prímes ľanu, vlny, akrylu, nylonu, polyesteru - podľa požiadavky na vzhľad a funkčnosť výrobku. 

Kolekcia TIMEOUT jeseň/zima 2017/18

Akcia platí od: 31.7.2017 do 31.12.2017

SVETRE A KOŠELE V PREDAJNI TIMEOUT SO 40% ZĽAVOU - Využite skvelú zľavu na svetre a košele z predajne TIMEOUT, ktoré si od dnes až do 14. decembra kúpite so 40% zľavou!

SVETRE A KOŠELE V PREDAJNI TIMEOUT SO 40% ZĽAVOU

Akcia platí od: 29.11.2017 do 14.12.2017

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť