+421 32 658 53 94

TVORÍME NA VEĽKÚ NOC

Jar je úžasné ročné obdobie, kedy sa spolu s prírodou prebúdzame opäť k aktivite, naberáme nový elán a chuť do každého nového dňa. Predlžuje sa svetlo, vonku je stále teplejšie a slnko nás láka na prechádzku alebo šport. Oživte aj vašu domácnosť a skrášlite si ju milou jarnou dekoráciou, ktorú v pohode zvládnete aj sami! Zapojte do tejto kreatívnej činnosti aj vaše deti. Uvidíte, ako sa potešia! Utužíte si vzťahy a budete sa môcť naviac popýšiť vlastnoručným originálnym „handmade“ dielkom!

Najlacnejšou a zároveň najoriginálnejšou variantou, kde načerpať inšpiráciu je zájsť do prírody. Prirodzené farby, tvary a veci vám okamžite vnuknú nápad a môžete sa pustiť do toho!

Ak ešte vonku nenatrafíte na živé kvety, improvizujte. My sme napríklad našli na prechádzke machom obrastené konáriky alebo slimačie búdky. V obchode sme si už potom dokúpili iba dekorácie ako veľkonočné vajíčka, farebné stužky alebo iné figúrky. Fantázii sa medze naozaj nekladú. Ak zájdete napríklad do našej predajne Pepco alebo Kvety Victor, nájdete tam mnoho drobností, ktoré do aranžmánu alebo jarnej výzdoby môžete zakomponovať.

Konáriky sme postupne k sebe spájali klasickým špagátom. Potom sme k nim pripevnili vajíčka už pripraveným špagátom alebo tavnou pištoľou. Okolie sme potom ešte ozdobili mašličkami zo stuhy. Celý aranžmán položte na tácku a do stredu ešte môžete umiestniť väčšiu figúrku veľkonočného zajaca alebo kuriatka.

Podobným spôsobom si môžete pripraviť aj veľkonočný veniec na dvere. V obchode si opäť kúpite iba slamený kruhový základ, na ktorý si už pripevníte živé alebo umelé kvety spolu s dekoráciami.

Prajeme vám krásnu Veľkú noc!


TVORÍME NA VEĽKÚ NOC
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť