+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

8 tipov na darček pre mamičku

Deň matiek je jedným z tých dní, kedy máme príležitosť poďakovať našim mamám za všetku ich lásku a starostlivosť a potešiť ich niečím milým.

Za Tvoju nehu mamička,
za Tvoju veľkú lásku,
za starosť, bozky na líčka,
za každú pribudnutú vrásku,
na Tvojej tvári, na dlaniach,
čo zrobené sú celé,
nech táto malá básnička,
tlmočí vďaky tisíceré.

Každá mama má rada niečo iné, a tak sme pripravili rôznorodé tipy, z ktorých určite vyberiete niečo pre tú svoju:

1. BONBONIÉRA, ČOKOLÁDA, ŠAMPANSKÉ

Oslaďte život svojej mamičke niečím dobrým v krásnom balení. V predajni DELIKATESO nájdete široký výber malých a väčších bonboniér, čokolád, slaných pochutín, šampanského, čajov a ďalších dobrôt.


2. ZÁKUSKY

Obľúbené veterníky, laskonky, cheesecaky, ovocné košíčky, makrónky a množstvo ďalších čerstvých zákuskov vám zabalia v kaviarni GLACIO.


3. KVETY A KVETINOVÉ BOXY

Jeden kvietok, kytička, či kvetinový box poteší každú ženu. V kvetinárstve VICTOR nájdete aj črepníkové kvety, bonsaje, machové obrazy a množstvo ďalších dekorácií do domácnosti a záhrady. 


4. PARFUM

Vsadiť môžete na istotu a kúpiť obľúbený parfum, ktorý vaša mama používa už roky. Alebo ju prekvapte niečím novým, napríklad aj takýmto krásnym balením parfumu I Want Choo od Jimmy Choo. Ide o intenzívnu orientálno-kvetinovú vôňu, ktorá vyžaruje radosť a dobrú náladu. K 60 ml a väčšiemu parfumu naviac dostanete krásnu trblietavú červenú mini peňaženku a 7,5 ml miniatúru vône zdarma. Nezabudnite si tiež stiahnuť našu novú Laugaricio appku a naskenovať QR kód v predajni, aby ste dostali 10% zľavu na celý váš nákup.


5. KNIHA

Patrí vaša mama k milovníčkam kníh? Vtedy je darček jasný. Kniha a nejaká drobnosť ju určite poteší. Nájdete v kníhkupectve Panta Rhei.


6. KOZMETIKA

Voňavé krémiky, telové mlieka, sprchové gély a pod. sú skrátka záležitosťou žien. V YVES ROCHER to vedia, a tak vám uľahčili výber a pripravili krásne darčekové balenia z ich obľúbených produktov.


7. VESELÉ PONOŽKY A PAPUČE

Je vaša mama veselá kopa, alebo ju chcete troška rozveseliť? V predajnom stánku DEDOLES kúpite veselé ponožky a papuče, ktoré okamžite vyčaria úsmev na tvári.


8. BIŽUTÉRIA ALEBO ŠPERKVýnimočný deň si pýta výnimočný darček. V klenotníctvach v OC Laugaricio nájdete hodinky všetkých druhov, náramky, náhrdelníky a náušnice z rôznych materiálov. V klenotoch SOFIA sme napríklad objavili tento krásny decentný náramok z pozlátenej chirurgickej ocele s nápisom: "always my mum, forever my friend" = vždy moja mama, navždy moja priateľka.

Posledný tip - ak si stále neviete vybrať, vezmite v nedeľu svoju mamu na nákupy, aby si vybrala niečo podľa svojho vkusu. :)

Tak či onak, prežite tento slávnostný deň venovaný mamičkám v dobrej nálade a strávte spolu príjemný čas.

5.5.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť