+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Zľavy až do -50 % - Ak sa vám zdajú zľavy ešte nízke, máme pre vás skvelú správu!V CCC nakúpite vybrané produkty so zľavou až do -50%.Viac informácií na www.ccc.eu/sk alebo v predajni.

Zľavy až do -50 %

Akcia platí od: 4.5.2021 do 31.5.2021

DEŇ MATIEK SI ZASLÚŽI PORIADNU OSLAVU! - Potešte seba, či maminu a nakúpte v CCC. Viac informácií na https://bit.ly/3olWIHG alebo v predajni.

DEŇ MATIEK SI ZASLÚŽI PORIADNU OSLAVU!

Akcia platí od: 6.5.2021 do 9.5.2021

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť