+421 32 658 53 94

HURÁ NA BICYKEL!

Bicykel je skvelým dopravným prostriedkom, ktorý vás rýchlo a bez čakania prevedie mestom do práce alebo na víkendový výlet za krásami prírody. Ak ste sa aj vy rozhodli, že dáte šancu bicyklovaniu a vymeníte pohodlie auta za pohyb na čerstvom vzduchu, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete, čo by vám ako cyklistovi nemalo chýbať. Ochotne nám poradili v predajni INTERSPORT v OC Laugaricio.

Najväčšie zastúpenie cyklo sortimentu v predajni INTERSPORT tvorí značka Genesis, ktorá ponúka široký výber bicyklov, ktoré majú spoločné črty, ako špičková technika a dizajn za viac, než prijateľné a férové ceny.

Ponuka siaha od špičkových karbónových horských bicyklov, cez krosové pre rekreačných cyklistov, až po detské bicykle a odrážadlá pre tých najmenších. Okrem tejto značky tu však nájdete aj Cytec, Scott, Zefal, Cateye, Super B či Eline.

Samozrejme, predajňa ponúka aj širokú škálu cyklistických doplnkov ako pumpy, stojany, zvončeky, blatníky či sedačky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého cyklistu. Nezabudnime ani na sortiment oblečenia, v ktorom si nájde svoje naozaj každý. Dresy a cyklistické nohavice si tu vyberiete spomedzi značiek Scott, Nakamura, Genesis alebo CMP.

Pri výbere toho najlepšieho bicykla pre vás a vaše deti, spolu s výberom všetkých komponentov vám ochotne pomôže vyškolený personál predajne INTERSPORT.

Už máte program na víkend? Vyrazte s bicyklom za dobrodružstvom!


HURÁ NA BICYKEL!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť