+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Hurá na pláž, jazerá a do bazénov!

Slnko svieti, voda láka a mnohí sa už neviete dočkať zaslúženého relaxu a zábavy pri vode. Plavky, klobúčiky, slnečné okuliare, nafukovačky či žabky sú letná výbava, ktorú už pomaly vyťahujeme zo skríň a šatníkov.

Ak túžite po nových letných trendy kúskoch, zamierte do Laugaricia. Predajne už niekoľko týždňov zaplavuje letný tovar, predajní s plavkami a doplnkami k vode je tu veľa. Karolína nazrela do niektorých z nich a vybrala si naozaj krásne modely, čo poviete?

V predajni TEZENIS je výber plaviek a doplnkov naozaj obrovský. Zladiť plavky s plážovou taškou, osuškou a nafukovačkou? Žiadny problém: 

Obľúbený New Yorker má široký výber plaviek a tuník za skvelé ceny:

V predajni C&A na vás tiež čakajú plavky, tuniky a množstvo klobúčikov a ďalších doplnkov:

Predajňa LENNER je známa širokou ponukou kvalitnej spodnej bielizne a oblečenia a v letnom období aj množstvom dvojdielnych aj celých plaviek rôznych strihov a farieb:

A PRO SPORT ponúka okrem športového oblečenia a tenisiek aj množstvo plaviek a plážových tašiek. Čo poviete na tieto veselé s postavičkou Mickey Mouse?V GATE sme okrem plaviek, letnej obuvi a slnečných okuliarov objavili aj takéto plážové nohavice. Cena výborná, stačí vyskúšať:

CALZEDONIA je asi najznámejšia "plavková" predajňa v Laugariciu. Svojmu menu nezostala nič dlžná a tak v tomto období už väčšinu sortimentu tvoria plavky. Obrovský výber rôznych strihov, farieb a veľkostí, aby ste si určite vybrali tie svoje. Laura si zladila celé plavky s nohavicami, pristane jej to:

V predajni BEPON nájdete aj väčšie veľkosti dvojdielnych aj celých plaviek:

Toto je len malá ukážka, kompletnú ponuku preskúmajte na vlastné oči. 

Tešíme sa na vás a želáme veselé leto plné zážitkov.

9.6.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť