+421 32 658 53 94

INŠPIROVALI STE SA OLYMPIJSKÝMI HRAMI?

Patríte medzi športových fanúšikov? V tom prípade vám určite neušla ceremónia a prenosy zo zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu. 

Spolu sa bude zápoliť v 15 športoch ako hokej, krasokorčuľovanie, lyžovanie, či boby. Ktoré z nich robíte radi aj vy spolu s deťmi? My sme sa nechali inšpirovať olympijskými hrami a vybrali sme sa do predajne EXIsport, kde sme našli mnoho náčinia na zimné športy.

Lyžovanie v našich končinách patrí medzi veľmi populárny zimný šport. V predajni EXIsport nájdete všetko, čo správny lyžiar potrebuje a bude na svahu navyše štýlovo vyzerať! My sme tu našli super lyže, palice, helmy, okuliare a tiež termo oblečenie, bundy, či rukavice.

Ak vám to na lyžiach veľmi nejde, skúste boby! Zostavte napríklad rodinné tímy a spravte si vlastnú súťaž. A čo tak poriadna guľovačka? Objavte v EXIsporte vychytávku – guľotvor alebo guľohod a súboj máte vyhraný!

Máte vo vašej blízkosti zamrznuté jazero alebo ľadovú plochu? Uviažte si na nohy kraso korčule a skúste si zostaviť malú choreografiu! Alebo vám doma vyrastá nádejný hokejový talent? Zastrieľajte si spolu na bránku! V ponuke nájdete dokonca aj detské ľadové korčule, kačičky, pre malých začiatočníkov.

Okrem športového náčinia tu tiež nájdete širokú ponuku oblečenia od termo kúskov cez bundy, overaly až po čiapky, rukavice a iné doplnky.

Neváhajte a poďte sa inšpirovať zimnými olympijskými hrami k športovým výkonom!


INŠPIROVALI STE SA OLYMPIJSKÝMI HRAMI?
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť