+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KARA

KARA sa zameriava na výrobu a predaj dámskych aj pánskych produktov z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Značka s tradíciou vyše 70 rokov prináša preverenú klasiku aj najnovšie trendy, vždy však kladie dôraz na detail a kvalitu použitých materiálov. Ponúka tiež pozáručnú opravu a úpravu zakúpených odevov. Pobočky nájdete v Česku aj na Slovensku a nakupovať môžete aj na e-shope www.kara.cz.

KARA focuses on manufacture and sale of lady’s and men’s products made from real leather and fur, leather personal items and accessories. This is a brand with a history dating back 70 years, which offers classic and the newest trends items, always placing emphasis on detail and the quality of the materials used. It offers post-warranty repair services. You can find branches in the Czech Republic and in Slovakia and you can also purchase items on the e-shop at www.kara.cz.

Telefón 420 770 129 189
E-mail trencin.laugaricio@karatrutnov.sk
Web www.karatrutnov.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

NOVINKA - biele tričká z kvalitnej 100% bavlny - Je to úplne prvykrát, keď KARA uvádza na trh produkt takéhoto typu, aby tak ponúkla svoju kvalitnú a udržateľnú verziu, ktorá perfektne doplní ako koženú konfekciu, tak prakticky akýkoľvek iný outfit. Tričko je vyrobené zo 100% bavlny a vysoko kvalitného, súdržného a pevného materiálu. Tieto vlastnosti z neho vytváraju nepostrádateľný základ šatníka.Existuje oblečenie ku ktorému sa nehodí krásne a kvalitné biele tričko?

NOVINKA - biele tričká z kvalitnej 100% bavlny

Akcia platí od: 27.8.2020 do 30.9.2020

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť