+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

KARA

KARA sa zameriava na výrobu a predaj dámskych aj pánskych produktov z pravej kože a kožušín, koženú galantériu a doplnky. Značka s tradíciou vyše 70 rokov prináša preverenú klasiku aj najnovšie trendy, vždy však kladie dôraz na detail a kvalitu použitých materiálov. Disponuje vlastnou čistiarňou, ponúka úschovňu aj pozáručnú opravu odevov. Pobočky nájdete v Česku aj na Slovensku a nakupovať môžete aj na e-shope www.kara.cz.

KARA focuses on manufacture and sale of lady’s and men’s products made from real leather and fur, leather personal items and accessories. This is a brand with a history dating back 70 years, which offers classic and the newest trends items, always placing emphasis on detail and the quality of the materials used. It has its own cleaning facility and offers storage and post-warranty repair services. You can find branches in the Czech Republic and in Slovakia and you can also purchase items on the e-shop at www.kara.cz.

Telefón 420 770 129 189
E-mail trencin.laugaricio@karatrutnov.sk
Web www.karatrutnov.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

Poukaz na nákup v hodnote 30 EUR - Pri nákupe obdrží zákazník poukaz v hodnote 30 EUR, ktorý platí na ďalší nákup v minimálnej v hodnote 200 EUR.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

KARA Vám predstavuje novú kabelku z pravej talianskej kože, - BLACKBAG #1 je oslavou českého remesla a kreativity, ctí históriu značky KARA a reinterpretuje ju s moderným twistom. Produkt bol vyrobený v českej rodinnej firme Hajn. Kabelka bola vyrobená v limitovanom množstve, v troch veľkostiach a v niekoľkých farbách. Nájdete ju v predajni KARA.

KARA Vám predstavuje novú kabelku z pravej talianskej kože,

Akcia platí od: 2.7.2020 do 19.7.2020

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť