+421 32 658 53 94

Lidl už čoskoro v Laugariciu

Obchodné centrum Laugaricio vstupuje do nového roka s novinkami. K doterajšej ponuke predajní totiž pribudne nová predajňa Lidl s predajnou plochou o výmere 1 544 m2. Ide o štvrtú predajňu Lidl na Slovensku, ktorá je súčasťou nákupného centra a zároveň to bude už piata predajňa Lidl v meste Trenčín. Lidl pri všetkých svojich aktivitách berie ohľad na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. Nová predajňa bude preto vybavená najvyšším štandardom a najnovšími technológiami, a jej otvorenie je plánované už koncom februára. „Sme veľmi radi, že do nášho  nákupného centra prichádza obľúbený reťazec Lidl, ktorý svojou ponukou zapadá  do nášho konceptu rodinného centra. Zákazníci tu nakúpia nielen potraviny, ale  aj oblečenie a doplnky do domácnosti, takže pohodlne vybavia nielen bežné,  ale aj väčšie rodinné nákupy,“ hovorí o plánovanom otvorení predajne Lidl Tatiana Draková, Center Manager OC Laugaricio.

Na plánovanú zmenu reaguje OC Laugaricio tým, že rozširuje svoju parkovaciu kapacitu. Okrem toho zákazníkom urýchli aj prístup do centra, a teda aj do samotného obchodného reťazca. „Počítame  s tým, že Lidl k nám privedie viac návštevníkov, ktorí budú chcieť  pod jednou strechou vybaviť aj väčšie nákupy. Aby sme im počas nakupovania  mohli aj naďalej dopriať potrebný komfort, rozšírili sme parkovaciu kapacitu, a zároveň  pripravujeme aj nový vstup do centra, priamo z nového parkoviska. Celkovo pribudne  80 nových parkovacích miest, ktoré by mali efektívne riešiť aj zvýšený počet návštevníkov  v obchodnom centre,“ dodáva Draková.

Týmto však novinky v OC Laugaricio nekončia. Mix predajní a služieb plánuje posilniť aj ďalší významný hráč, sieťový autorizovaný predajca značky Apple. Pozitívne zmeny zároveň ovplyvnia aj bočné parkovisko trenčianskeho nákupného centra, kde pribudnú nové rýchlo nabíjacie stanice pre elektromobily.

OC Laugaricio je súčasťou portfólia Prvého realitného fondu spravovaného spoločnosťou IAD Investments, správ. spol., a.s.

Lidl už čoskoro v Laugariciu
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť