+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

Manufaktura

MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou. Kozmetické rady tvoria ucelené recepty pre domáce kúpele, na ktoré je možné premeniť akúkoľvek kúpeľňu, zastaviť sa, oddýchnuť si a načerpať nové sily použitím kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Manufaktura sa inšpiruje českou históriou, tradíciou a prírodou. Zakladá si na poctivej kvalite, lokálnom pôvode výrobkov, surovín (české pivo, víno, karlovarská žriedlová soľ, liečivé byliny a ovocie typické pre české záhrady, sady a lúky), nápaditom dizajne a vysokom obsahu prírodných ingrediencií (väčšina kozmetických produktov ich obsahuje 97 - 99,5%). Manufaktura ctí tradície, krásy prírody a životné prostredie a je veľmi aktívna v oblasti ekológie a udržateľného rozvoja. Neustále sa zamýšľa nad otázkami, ako tvoriť, vyrábať aj predávať v rámci zachovania čo najväčšej ohľaduplnosti voči prírode. Predajne zákazníka očaria, prekvapia a potešia jedinečnou atmosférou a milým a vzdelaným personálom v predajniach.


MANUFAKTURA is a unique 100% Czech concept ofbranded shops with its own original cosmetics. The individual cosmetic rangespresent comprehensive tips for home spa, into which you can turn any bathroom,where you can stop, get some rest and recover strength by using high qualitycosmetic products and accessories. MANUFAKTURA is inspired by Czech history,tradition and nature. The company takes pride in true quality, local origin ofproducts, materials (Czech beer, wine, Carlsbad thermal spring salt, medicinalherbs and fruit typical of Czech gardens, orchards and meadows), resourcefuldesign and high content of natural ingredients (most cosmetic products containup to 97 - 99.5% of them). MANUFAKTURA honours tradition, beauty of nature andenvironment and it is very active in the field of ecology and sustainabledevelopment. It keeps pondering such issues as how to create, manufacture andsell while maintaining maximum consideration for nature. Customers will beenchanted, surprised and pleased by the unique atmosphere of MANUFAKTURA shopsand nice and qualified sales stuff.

Web www.manufaktura.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 15% - Platí na kozmetiku Manufaktura.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

Vlasový elixír za akciovú cenu - Najznámejším radom českej značky MANUFAKTURA je bezpochyby pivná kozmetika inšpirovaná tradíciou a priaznivými účinkami obľúbeného zlatistého nápoja. Manufaktura svoj pivný rad neustále vylepšuje a obohacuje o nové produkty, ktoré sa pýšia modernými a mimoriadne funkčnými receptúrami. Dôkazom toho je nedávne uvedenie Vlasového elixíru proti šedinám a vypadávaniu vlasov. Tento ošetrujúci zázrak obsahuje skutočné pivo, unikátnu aktívnu prísadu Darkenyl® pre obnovu prirodzenej farby vlasov a originálny Redensyl® podporujúci rast vlasov a obmedzujúci ich stratu. Zoznámte sa s revolučnou novinkou pre krásne vlasy bez šedín! Tohto unikátneho pomocníka Vám Manufaktura počas celého augusta ponúka za skvelú akčnú cenu. Spoznajte jeho účinky na vlastnej koži a presvedčte sa, že si slovíčko elixír vo svojom názve skutočne zaslúži.

Vlasový elixír za akciovú cenu

Akcia platí od: 7.8.2020 do 31.8.2020

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť