+421 32 658 53 94

NARODENINOVÉ DNI KÁVY, ČAJU A ČOKOLÁDY

Na oslave našich 9. narodenín ste si počas Dní kávy, čaju & čokolády mohli vychutnávať delikatesy od viac ako 20 vystavovateľov!

Prilákala vás lahodná vôňa a chuť čerstvej kávy z plantáží celého sveta a predstavili sa rodinné pražiarne s tradíciou ako napríklad InCuple, ORO alebo Coffee Veronia. Mohli ste ochutnať aj taliansku kávu Caffè Diemme a špeciálne u nás ste našli aj nitro coffee - čapované cold brew.

Ku káve sa podávali aj sladké, no zdravé maškrty! Skúsili ste celozrnné špaldové vafle s chia semienkami v stánku Wafle?

Ak patríte medzi čokoholikov na svoje ste si prišli v stánku trenčianskej čokoládovne BON BON, kde vám predstavili aj niekoľko špeciálnych noviniek ako čokoládové mištičky plnené tekutou čokoládou, orieškami a ovocím, tekutú mliečnu karamelovú čokoládu alebo unikátne čokolády s reliéfom Trenčianskeho hradu a 3D pralinky s erbom Trenčína!

Mohli ste ochutnať aj najlepšiu mliečnu čokoládu na svete značky Zotter v stánku Mlsná Emma – Zotter.

Počuli ste už o 100% prírodnej hornine, ktorá pomáha liečiť choroby, urýchľuje metabolizmus a odoberá z vody nečistoty a mikróby? Presvedčiť ste sa mohli v stánku Šungit Time!

Okrem výborných káv a maškŕt ste tu však mohli objaviť aj naozajstné vychytávky ako dekorácie a svietniky z kávovovníkových zŕn, sklo, porcelán a doplnkový sortiment pre kaviarne, bary a reštaurácie alebo široký sortiment čajov - sypaných aj v darčekovom balení.

V sobotu ste zasa mohli sledovať LATTE ART SHOW – súťaž plnú zábavy, gentlemanských súbojov baristov, ale aj zaujímavých informácií o káve. Garantom súťaže bola Academy Of Coffee.

Celkovo sa u nás počas dní kávy, čaju a čokolády predstavilo až 26 vystavovateľov:

AUGUST ROY, InCuple, Coffeein, Barzzuz, BON BON Trenčín, Caffe Diemme, Caffee4U, ČAJOVÝ DOM, Drinkera, CHOCOLATE PATRIK, CHOCOME/TABAKO, JV Meat, Lyra, ORO, Petimera, RITONKA, Šungit Time, Štrbské Presso, Urban Coffee, Coffee Veronia, Wafle, Zeus, Mlsná Emma – Zotter, Coffee Passion, SKYBERG, Sanny TeaNARODENINOVÉ DNI KÁVY, ČAJU A ČOKOLÁDY
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť