+421 32 658 53 94

NOVÝ STÁNOK BEER STATION V OC LAUGARICIO

Radi by sme vám predstavili novú prevádzku v OC Laugaricio s názvom Beer Station, ktorá ponúka jedinečné čerstvé remeselné pivo čapované do fliaš, ktoré si môžete vziať domov so sebou!

Pivo sa čapuje cez zariadenie PEGAS, ktoré funguje na princípe protitlaku, a zabraňuje tak prieniku vzduchu do piva. Na čapovanie sa používa Pivoplyn, čo je inertný plyn, ktorý neovplyvňuje chuťové vlastnosti piva.

Pivo je chladené počas celej doby od chvíle, kedy sa uvarí a nechá sa ležať v pivovare, až kým sa načapuje do fľaše zákazníkovi.

Výrobcovia vyberajú to najkvalitnejšie remeselné pivo od slovenských a českých sládkov. Je prevážané v chladiacich autách a čapované špeciálnou protitlakovou technológiou do fliaš, ktorá zaručuje, že pivo si zachová rovnaké vlastnosti aké malo v pivovare.

Pivo z Beer Station sa nazýva aj “Živé”, pretože je bez pridaných umelých látok a obsahuje všetky vitamíny a živiny, ktoré v pive musia byť.

Tak neváhajte a príďte si sem vybrať to vaše!

Prevádzku Beer Station nájdete v priestoroch food courtu v OC Laugaricio od pondelka do piatka v čase od 11:00 - 21:00 a počas soboty a nedele od 9:00 - 21:00.


NOVÝ STÁNOK BEER STATION V OC LAUGARICIO
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť