+421 32 658 53 94

ODOVZDALI SME CENY Z 1. KLUBOVEJ SÚŤAŽE S LAUGARICIO KARTOU

Radi súťažíte a neunikne vám žiadna šanca ako vyhrať skvelé ceny? V tom prípade ste sa určite ako člen Laugaricio karty zapojili aj do našej prvej klubovej súťaže. Ceny boli naozaj fantastické a priblížiť k nim ste sa mohli veľmi jednoducho! Stačilo si u nás alebo u našich externých partnerov nakúpiť nad 1€, zaregistrovať bloček a čakať, kým sa na vás usmeje šťastie.

Veľký deň „D“ nastal po ukončení súťaže, kedy sme 1. februára 2018 vyžrebovali nových majiteľov cien. Kuchyňu snov od Möbelixu za 5 000€, nový iPhone 7, bicykel značky Adriatica od Intersportu, polročnú permanentku do Crunch fitness clubu, outfit podľa vlastného výberu z Lindexu, či balíček poukážok a vecných cien od OC Laugaricio.

Prvú výhru – novú kuchyňu, získala pani Zuzana, ktorá bola v prvých momentoch príjemne šokovaná a dojatá zároveň. Šťastie v hre jej priniesol jej úplne prvý zaregistrovaný bloček, ktorý bol za manželove okuliare z predajne Eiffel Optic, takže na výhre sa podieľali prakticky obaja. Šťastný pár si už bol v predajni Möbelix aj novučičkú kuchyňu vybrať a tešia sa na prvé spoločné varenie.

Krásnu cenu vyhral aj pán Róbert. Nový retro bicykel značky Adriatica od Intersportu, ktorý sa na nadchádzajúce teplé jarné dni bude určite hodiť!

Viete, kto sa u nás mohol tešiť na parádne nákupy? Pán Michal, ktorý od nás vyhral nákupné poukážky v hodnote 130€!

Aj také boli naše úžasné výhry z 1. klubovej súťaže s Laugaricio kartou!

Ak sa vám v prvom kole nepošťastilo, nezúfajte! Presne na Valentína, 14. februára 2018 sme odštartovali druhé pokračovanie súťaže, kde hráme o ešte lepšie ceny! Posúďte sami - mega nákup za 3 000€ v Kinekuse, kolieskové korčule od Intersportu v hodnote 200€, víkendový pobyt pre 2 osoby v hodnote 159€ v najromantickejšom hoteli Elizabeth v Trenčíne a mnoho ďalších skvelých cien na vás čaká v našej 2. klubovej súťaži s Laugaricio kartou!

Nakúpte v našom centre alebo u našich externých partnerov počas trvania súťaže minimálne za 1€, bloček zaregistrujte cez klubový automat v centre alebo na www.laugariciokarta.sk a ste v hre! Viac informácií a presné pravidlá nájdete na www.laugariciokarta.sk.

Súťaž trvá do 24. júna 2018.

Veľa šťastia!
ODOVZDALI SME CENY Z 1. KLUBOVEJ SÚŤAŽE S LAUGARICIO KARTOU
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť