+421 32 658 53 94

PLESALI SME

Sezóna plesov a maškarných bálov je pomaly za nami. Zúčastnili ste sa nejakého aj vy? Pestrý výber šiat, oblekov a doplnkov ste mali aj u nás v OC Laugaricio.

V Planet Paris sme objavili naozaj krásne šaty v rôznych farbách a strihoch, ku ktorým ste tu vedeli dokúpiť aj topánky, clutch kabelky alebo náušnice z kolekcie Elisha Fox. Krásne doplnky alebo bižutériu sme však našli aj v predajni HUMANIC, Lindex alebo H&M. 

Pri výbere vhodného make-upu a starostlivosti o pokožku tváre a tela ste sa mohli zveriť do rúk profesionálov z našej predajne Pupa Milano. Špeciálne na sezónu večierkov a plesov tu bola pre vás pripravená rada Light Up The Night, kde samozrejme nechýbali glitre, perleť a tmavšie odtiene rúžov a očných tieňov.

Ak ide o pánov, kvalitné obleky a doplnky sme našli v predajniach Ozeta, Blažek alebo Adam. My sme sa zastavili v predajni Adam, kde sme našli naozaj pekné kúsky. Obleky nielen v klasickej čiernej, ale aj módnej tmavomodrej farbe, ku ktorým ste tu vedeli dokúpiť aj francúzske kravaty, manžetové gombíky, opasky a iné doplnky.PLESALI SME
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť