+421 32 658 53 94

PROGRAM NA MÁJ

Máj je jedným z najkrajších mesiacov v roku. Pozrite sa, čo pekné vás počas neho čaká v OC Laugaricio!

Máte talent a radi tancujete? Príďte sa k nám predviesť v sobotu 5. mája o 15:00 na podujatie TOP 16 BATTLE TOUR! Zmerajte si sily s ostatnými tanečníkmi v hip hope a možno vyhráte zaujímavé ceny a postúpite do finále! Okrem toho sa môžete zúčastniť workshopov, jamu aj súťaží. Teší sa na vás Laci Strike, porota v zložení Gorky, Petra Alma, Chilli/Regina/Dando Starr a hudbu namixuje DJ Miloš.

Svetové prehliadkové móla, cestovanie, zážitky a kariéra modela alebo modelky! Príďte k nám vo štvrtok 10. mája o 15:00 na casting súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018! Hľadáme modelky od 13-21 rokov s výškou nad 170 cm a modelov od 15-23 rokov s výškou nad 183 cm.  Účastníci absolvujú pohovor, získajú darčeky a budú sa môcť zapojiť do súťaží. Prebiehať bude aj žrebovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekoratívnu kozmetiku ARTDECO. Novinkou je súťaž o profesionálne fotografie od agentúry Elite a produkty Rowenta v hodnote 700€. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude zároveň castingom sprevádzať.

Aj počas mája sa na vás s deťmi tešíme na sobotných divadielkach, kde si 12. mája pozriete predstavenie Postrach Samko a 19. mája show kúzelníka Meliesa. Program začína vždy o 16:00. Vedia vaše deti po anglicky? Ak chcete, aby sa naučili cudzí jazyk hravou formou, priveďte ich k nám do detského kútika každý utorok a štvrtok o 17:00. Lekcie sú úplne zdarma!

Na záver mesiaca sa v sobotu 26. mája o 15:00 všetci stretneme na tvorivých dielničkách pre deti. Nezabudli sme ani na dospelých, ktorí si ako obvykle môžu prísť tvoriť originálne dekorácie každý utorok o 17:30.

Prajeme vám krásny máj!


PROGRAM NA MÁJ
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť