+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Robel

Umiestnenie obchodu

Robel

Sme slovenská rodinná firma z tradičného obuvníckeho mesta  Partizánske. Našim zákazníkom už viac než 25 rokov ponúkame krásnu, zdravú  a štýlovú obuv, či módne doplnky. 

V našich predajniach ROBEL ako aj na našom e-shope www.robel.sk  nájdete štýl, kvalitu, komfort a funkčnosť v tom správnom pomere a jedinečných  prevedeniach.

 Naše  zdravie začína v nohách. Topánky sú nielen o kráse, ale zároveň  dotvárajú našu identitu. V ROBEL shoes & accessories zdôrazňujeme práve  dôležitosť správneho výberu topánky. Preto je náš sortiment zameraný na  kvalitnú zdravú obuv, ktorá je okrem iného aj štýlová. Topánka je jednoducho  základom zdravej nohy a tomu prispôsobujeme aj našu profesionálnu obsluhu  a poradenstvo pri predaji. 

 Sledujeme  súčasné trendy a starostlivo vyberáme z tisícov rôznych modelov  dámskej a pánskej obuvi od renomovaných výrobcov, tak aby boli splnené  požiadavky našich zákazníkov. Spolupracujeme s tými najlepšími značkami,  aby naši zákazníci mali vždy možnosť kúpiť si módny hit či nadčasovú klasiku,  ktorá s nimi zvládne náročnosť bežných dní. Vhodnou obuvou totiž dokážeme docieliť zázraky - podčiarknuť  svoj celkový vzhľad, osobnosť. 

Nerobíme,  čomu neveríme, nepredávame, čo nemáme odskúšané, robíme veci, ktoré dávaju  zmysel. Motivuje nás spokojný zákazník a sme šťastní, keď to celé funguje. 

Našim  mottom je naše poslanie - Dokonalosť k Tvoji nohám

Telefón 0902 982 430
E-mail 320@robel.sk
Web www.robel.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Novinky značky ETIMEE - Kombinujte naoko nekombinovateľné! Navonok jedinečne moderné, vo vnútri nadovšetko komfortné. Novinky značky ETIMEE nájdete v predajni Robel shoes & accessories.

Novinky značky ETIMEE

Akcia platí od: 28.11.2022 do 4.12.2022

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť