+421 32 658 53 94

  • Podujatia
    v centre
  • Skončili sa castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017!

Skončili sa castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017!

Castingy sa uskutočnili v dňoch od 21. apríla do 30. apríla  v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa  mohli prihlásiť ženy vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a muži vo veku  15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže sa aj pre tento ročník  stala topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa spolu s porotou podieľala na  výbere semifinalistov a zároveň sprevádzala všetkými castingami. 

Každý účastník castingu absolvoval základný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získal darčeky od partnerov projektu a časopis EVA. V rámci castingov prebiehali žrebovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky Artdeco a modernej bieliacej zubnej kozmetiky Blanx. Odborníci poradili ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predviedli ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch postarali vizážistky značky Artdeco.

Modelky agentúry Elite Bratislava predviedli nové trendy v oblasti účesov a farieb pre rok 2017 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil slávny spevák a fotograf Bryan Adams. Všetci záujemcovia, ktorí si chcúeli nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy mohli absolvovať analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.


Vybrané dievčatá a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 34. ročník svetového finále Elite Model Look.

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika Artdeco, lifestylový internetový magazín Feminity a špecialista v starostlivosti o zuby a telo Profimed. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EVA, Bigmedia a Fashion TV czech&slovak.

ELITE MODEL LOOK

Zo súťaže Elite ModelLook organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúcahviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva EliteModel Look nové talenty na celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnymprístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu nasvete. Koná sa v takmer 30 krajinách sveta a každoročne sa do nejprihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová či slovenská víťazka z roku 2003, Denisa Dvončová, ktorá skončila na svetovom finále zatiaľ ako jediná Slovenka na prvom mieste. Z novej generácie to sú modelky ako Baya Koláriková či Lea Novosedliaková, ktorá obsadila druhé miesto na svetovom finále v Miláne v roku 2015.

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále zúčastňuje medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vrcholí galavečerom, na konci ktorého porota zostavená z mnohých známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. TOP 15 finalistov získavajú garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 730.000 EUR.

V Českej republike a na Slovensku sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

ELITE MODEL MANAGEMENT


Elite World je súčasťou skupiny PGM, ktorá sa zameriava na služby v módnom priemysle a je vlastníkom new yorskej modelingovej agentúry The Society, ktorá zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfólia PGM ďalej patria luxusné značky ako La Perla či modelingová sieť Women.

Modelingová agentúra Elite bola založená v Paríži v roku 1972 a počas svojho pôsobenia sa vypracovala na najprestížnejšiu agentúru na svete.

Po celom svete má viac než 30 pobočiek: od New Yorku, Londýna, Paríža, Milána, Kodane, Prahy a Bratislavy až po  Hong Kong či Shanghai.  Zastupuje viac ako 850 modeliek, z ktorých mnohé patria medzi svetovú elitu.

Agentúra Elite, ako dôležitá hybná sila v modelingovom priemysle, položila základy pre management v modelingu a aj naďalej pokračuje s inováciou vo svete modelingových agentúr. Jej prístup k obchodu je založený na predajnej sile, ktorou je schopná modelkám dopomôcť k dosiahnutiu medzinárodnej úrovne a takto ich posunúť až na stupienok supermodeliek. O dievčatá je pritom postarané na vysokej profesionálnej úrovni.

Ako zástanca etického kódexu v modelingovom priemysle, agentúra Elite podporuje prísne dodržovanie zdravého životného štýlu.

Kontakt  pre dalšie informácie

Mgr. Gabriela Riegl

Elite Model Management Bratislava, s.r.o. / Klemensova 4 / 811 09 Bratislava

tel. +421 915 734 996 / email: gabriela@elitemodels.sk

Skončili sa castingy do najprestížnejšej  modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017!
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť