+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

UGO FRESHBAR

V UGO Freshbaroch nájdete fresh drinky, desiate, raňajky aj malé ľahké jedlá z kvalitných 100 % prírodných surovín, plné chuti a zdravia a podľa moderných trendov.

Môžete si tu vyberať z množstva ovocných a zeleninových štiav a smoothies, ktoré vám personál pripraví na počkanie pred vašimi očami. Všetky obsahujú len a len ovocie, zeleninu, prípadne korenie. Žiadna voda, žiadny cukor, jednoducho 100 % chuť a farba prírody.

Pre fanúšikov moderných trendov a zdravého stravovania sú v ponuke aj špeciálne drinky so superpotravinami. Pokiaľ teda chcete doplniť energiu antioxidantmi z nepraženého kakaa alebo možno milujete chia semienka, potom si v UGO určite nájdete svojho favorita. A pokiaľ športujete, potom vám cenné bielkoviny dodajú proteínové drinky, ktoré okrem ovocia a zeleniny obsahujú ešte rastlinný proteín.

Každé dva mesiace navyše UGO spestruje menu o niekoľko sezónnych drinkov z ovocia a zeleniny, ktoré práve vtedy dozrieva, a teda aj chutí najlepšie z celého roku.

Pri nápojoch to v UGO Freshbaroch ale nekončí. Pokiaľ vás prepadne hlad, môžete si objednať nejakú zo sladkých či slaných ľahkých desiat. A v horúcom počasí sa bude hodiť točená zmrzlina vyrábaná na mieste zo 100 % ovocnej šťavy.

 Príďte si zdravo zamaškrtiť a môžete sa spoľahnúť, že po desiate alebo obede z UGO Freshbaru budete plní energie.Ľahké osvieženie a nasýtenie nikdy nebolo jednoduchšie!

Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Laugaricio karta Práve prebiehajúce akcie

ZĽAVA 15% - Platí na všetko.

Akcia Práve prebiehajúce akcie

UGO Očistný pôst je tu opäť! Registrácie sú spustené! - Pripravte sa na jeseň plný vitamínov! S UGO Očistným pôstom naštartujete prirodzenú funkciu metabolizmu, posilníte imunitu a budete sa cítiť sviežo a plní energie. Čo by ste mali vedieť predtým, než kliknete na registračné tlačítko?  Čakajú na vás UGO fľašky so šťavami a smoothies plnými ovocia, zeleniny, byliniek a superfoods. Program trvá 9 dní - 3 dni pijete UGO nápoje, 6 dní dodržujete ľahký jedálniček, s ktorým vám poradíme. Na zostavení UGO Očistného pôstu sa podieľalo niekoľko lekárov a odborníkov na výživu. Registráciu spúšťame 9. 9. Máte ďalšie otázky? Všetko sa dozviete na https://www.ugoocista.sk/  

UGO Očistný pôst je tu opäť! Registrácie sú spustené!

Akcia platí od: 15.9.2020 do 4.10.2020

Reštaurácie

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť