+421 32 658 53 94

UNIKÁTNA VÝSTAVA VANIČIEK ART FOR BATH


Vo štvrtok 20.júla sa u nás začala výstava vaničiek, firmy CA-PLAST, pod názvom Art for Bath. Spoločnosť CA-PLAST, ako jediný slovenský výrobca sprchovacích vaničiek a vaní, poskytla svoje výrobné priestory na jeden celý deň umelcom – maliarom zo Slovenska, aby im umožnili použiť formy, z ktorých bežne vyrábajú vaničky a vytvorili tak jedinečné umelecké diela. 

Počas jedného dňa maliari tvorili a ručne maľovali diela špeciálnymi sanitárnymi farbami priamo do foriem, tím zamestnancov firmy vlial špeciálny materiál, a tak vznikli unikátne majstrovské diela - sprchovacie vaničky s rôznymi motívmi, v podobe vesmíru, nevädze, sloníka či okien, od speváka Pavla Hammela. 

Do projektu sa rovnako zapojili aj stredné umelecké školy, ktorých žiaci vytvorili návrhy nových dizajnových vaní či sprchovacích vaničiek, ktoré možno raz budú zdobiť aj vaše kúpeľne.

Spoločnosť CA-PLAST sa rozhodla všetky tieto vaničky umiestniť do verejnej dražby, kde celý výťažok z nej bude venovaný niektorej zo zúčastnených umeleckých škôl, čím celý tento projekt nabral charitatívny rozmer a zameral sa na dobrú vec.  

Dúfame, že sa vám výstava páčila a možno dokonca jedna z vaničiek skončí po dražbe priamo u vás doma!


UNIKÁTNA VÝSTAVA VANIČIEK ART FOR BATH
© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť