+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Yves Rocher

Umiestnenie obchodu

Yves Rocher

Príďte si vybrať z viac ako 500 výrobkov inšpirovaných rastlinným svetom, ktoré zahŕňajú starostlivosť o pleť a o telo, hygienické či opaľovacie prípravky, parfumy pre ženy aj mužov a dekoratívnu kozmetiku. K dispozícii sú Vám skúsené kozmetické poradkyne, ktoré Vám odporučia výrobky vhodné presne pre Vás.


Francúzska kozmetická firma Yves Rocher, značka číslo 1 v rastlinnej kozmetike vo Francúzsku, bola založená už v roku 1959 vo francúzskom Bretónsku, kde je v súčasnosti 55 hektárov polí, ktoré sú zdrojom viac ako dvadsaťdva druhov rastlín pestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Yves Rocher kontroluje všetky etapy výroby svojich kozmetických výrobkov, vďaka čomu môže dodržiavať svoje záväzky voči ženám, voči rastlinnému svetu a voči planéte.


Výrobky Yves Rocher sú hypoalergénne, dermatologicky a oftalmologicky testované. 


Využívajte výhody Vernostného systému! Chcete získavať exkluzívne zľavy a špeciálne ponuky na Vaše obľúbené výrobky až domov a každý mesiac dostávať originálny darček? Príďte si pre Vernostnú kartu do obchodu Yves Rocher!

Telefón 0911 275 641
E-mail sk0906@yrvpm.eu
Web www.yves-rocher.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Adventný kalendár rastlinnej kozmetiky Yves Rocher - Objavte tohtoročnú limitovanú edíciu adventného kalendára od rastlinnej kozmetiky Yves Rocher. Vo vnútri nájdete 24 prekvapení v podobe kozmetických produktov zo starostlivosti o pleť, o telo, o vlasy, líčenie a parfémov. Viac informácií v predajni Yves Rocher a na www.yves-rocher.sk.

Adventný kalendár rastlinnej kozmetiky Yves Rocher

Akcia platí od: 9.11.2022 do 26.12.2022

Limitované vianočné edície rastlinnej kozmetiky Yves Rocher - Príďte do predajne rastlinnej kozmetiky Yves Rocher a objavte tohtoročné limitované vianočné edície. Seba aj svojich blízkych môžete potešiť produktami s iskrivou vôňou brusnice alebo mliečnou vôňou mandlí. Viac informácií v predajni Yves Rocher a na www.yves-rocher.sk. Ponuka platí do vypredania zásob.

Limitované vianočné edície rastlinnej kozmetiky Yves Rocher

Akcia platí od: 9.11.2022 do 26.12.2022

Zdravie a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť