+421 32 658 53 94

Laugaricio Lifestyle Blog

Zažeňte chladné počasie s Dedoles a nechajte sa rozmaznávať

Silonky, imidžové nadkolienky, veselé ponožky a spodné prádlo Dedoles vám spestria jesenné dni.

Núti vás chladnejšie počasie odložiť do skríň obľúbené šaty či sukňu? Nezúfajte a odhaľte ženské krivky aj počas jesene. S Dedoles veselými silonkami dodáte svojmu outfitu nielen originalitu, ale aj pestrosť a štýl. Oživte svoj deň s kvetovanými, bodkovými, srdiečkovými silonkami či tými so zvieracími vzormi. Vyberte si z dvanástich jedinečných prevedení aj vy.
A čo tak zvoliť imidžové nadkolienky? Bavlnený materiál sa postará o pohodlné nosenie počas celého dňa. Šikovní Dedoles dizajnéri pre vás pripravili desiatky originálnych dizajnov, ktoré sú inšpirované všetkým naokolo.Chcete mať svoj krok ľahký ako pierko? Dedoles ponožky sa o to postarajú. Kvalitná bavlna, ktorá tvorí ich základ, zároveň dopraje vašim chodidlám vzdušnosť.

Vyzdvihnite svoju ženskosť s brazílskymi nohavičkami vhodnými aj pre citlivú pokožku a zabudnite na nepríjemné tlačenie či odery počas dňa. Výrazné farby a veselé vzory vyčaria dobrú náladu hneď po oblečení. A v prípade, že skôr inklinujete k minimalistickému štýlu, pripravili sme si pre vás jednofarebné nohavičky, s ktorými však zábava určite nekončí.Na svoje si prídu aj páni vďaka boxerkám z kvalitnej bavlny. Zamilujete si nielen ich originálny dizajn, ale aj mäkkučký materiál. Ideálne sú na celodenné nosenie či na domácu pohodu na gauči. Nech je ich účel akýkoľvek, komfort je zaručený.Viac produktov nájdete v stánku Dedoles.

1.9.2021

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť